جهت خرید قیمت همکاری لیست مورد نظر بهمراه تعداد به شماره 09352210317 ارسال گردد. ازین پس ارسال محصولات Awei در ساعات اداری فوری می باشد . محصولات مورد نیاز خود را در صورت عدم وجود بشماره 09352210317 پیامک کنید تا در کمتر از 6 ساعت وارد گردد .

قوانین و مقررات

1-پیش از سفارش حتما در خصوص موجودی حقیقی هماهنگ گردد .

2-پس از واریز و تایید سفارش امکان انصراف وجود ندارد .

3-بسته به شرایط بازار امکان افزایش زمان ارسال وجود دارد بدون تغییر هزینه و مبلغ .

4-سفارشاتی که به صورت کارت به کارت ثبت می شوند فقط ۴ ساعت مهلت پرداخت دارند و پس از گذشت مدت زمان ۲۴۰ دقیقه حذف میگردند .

    فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید.
    فروشگاه در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.
به استحضار مشتریان محترم میرساند در صورت هرگونه ایراد و نقص فنی تا 7 روز پس از دریافت کالا مهلت دارند  مراتب را به اطلاع کارشناسان واحد فنی رسانده و با هماهنگی ایشان اقدام به عودت کالا نمایند.توجه داشته باشید که اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست و خطای کاربری ایجاد شده باشد تحت پوشش موارد فوق قرار نمی گیرد.این ایرادات عبارتند از: اشکالات ایجاد شده در اثر حمل و نقل، نصب و راه اندازی، تنظیمات دستگاه، استفاده در شرایطی غیر از دستورالعمل کارخانه سازنده و یا موارد مشابه ، تغییر در شکل ظاهری دستگاه و بسته بندی جزء خطاهای کاربری محسوب می شوند.

برگشت به بالا
×
گفتگوی آنلاین در واتساپ
برای شروع گفتگو کلیک کنید.